Hledej:
 


MDDr. Kristina Vernerová

Realizace nové ordinace - zkušenosti našeho zákazníka:
MDDr. Kristina Vernerová

KVDENT

Již v dětství mne vždy bavila tvůrčí manuální práce a od gymnázia jsem pak věděla, že se v životě chci ubírat směrem k medicíně. Nakonec jsem se rozhodla pro obor zubního lékařství.

Po promoci jsem nastoupila na pozici zubního lékaře v Praze Podolí, kde jsem se poprvé setkala se stomatologickou soupravou KaVo. Pro získání dalších zkušeností jsem po 3 letech nastoupila na privátní kliniku na Karlově náměstí, kde na mne, k mé radosti, čekala opět souprava KaVo.

Po 5ti letech v oboru jsem si začala plnit své sny a rozhodla se vybudovat vlastní praxi.

Na základě rad od svých kolegů jsem vše odstartovala výběrem zubní soupravy. Při výběru pro mne byly rozhodujícími faktory ergonomie, vybavení, cena, možnosti servisu a značka. Nejdůležitějším faktorem pak moje vlastní pětiletá dobrá zkušenost. Mé další kroky vedly přímo do firmy KaVo, kde mne ve svém showroomu přátelsky přivítali zaměstnanci pobočky KaVo v České republice. Pánové mi předvedli veškeré nabízené produkty, zodpověděli všechny mé dotazy, a následně jsme se dohodli na osobním setkání v prostorách budoucí ordinace. Jelikož jsem byla částečně omezená velikostí prostoru, byla mi doporučena správná souprava i s ohledem na tento limit. Jako bonus byl pro mne zdarma vytvořen 3D plán budoucí ordinace, který měl několik variant. Tento plán byl dalším krokem ke zlepšení ergonomie mé budoucí práce. Následovaly drobné stavební úpravy, jejichž technické řešení bylo součástí návrhu. Samotná montáž křesla proběhla bez jakýchkoliv problémů, stejně jako montáž intraorálního RTG Gendex. Nyní, téměř po půl roce práce na soupravě KaVo ESTETICA E50, jsem šťastná, že jsem si tuto společnost vybrala, a to pro její profesionalitu, osobní přístup, vstřícnost a KVALITU.


Některé z návrhů vypracovaných společností KaVo pro tuto ordinaci:

Vizualizace ve 3D náhledu pomáhají zákazníkovi nalézt nejlepší ergonomické i estetické řešení.

Technické nákresy řeší mimo jiné vzdálenosti mezi jednotlivými zařízeními a vybavením ordinace s ohledem na jejich dostupnost a správnou ergonomii práce. Jejich součástí je také návrh veškerých nezbytných instalací a stávají se tak podkladem pro případné stavební úpravy. Opět vzniklo několik variant, aby si zákazník mohl sám zvolit tu, která mu nejlépe vyhovuje.
 

KaVo
Türkova 2319/5b
budova Prague Gate
Praha 4 Chodov
149 00

Tel.: +420 272 090 201

Servisní odd.: +420 272 090 210

© Created by it2b s. r. o.